Grīda ziemā jāsargā no sāls

Berendsen logoRūpējoties par telpu tīrību un grīdu stāvokli ziemā, lieliski noderēs paklāju serviss. Ar šī pakalpojuma palīdzību jūs izvairīsities no sāls, mitruma, sniega un citu netīrumu iznēsāšanas pa telpām. Tas nozīmē, ka telpas būs jātīra retāk, grīdas kalpos ilgās un jūs varēsiet ietaupīt ne tikai laiku, kas nepieciešams grīdu uzkopšanai, bet arī līdzekļus saimniecisko izdevumu segšanai. Paklāju serviss ir praktisks un ekonomisks.

Uzņēmuma Emblēmu Paklāju Serviss (Berendsen) piedāvātais paklāju serviss ir lielisks līdzeklis, lai cīnītos ar netīrumu iznēsāšanu pa telpām un grīdu paātrinātu nolietošanos no ielas ar mitrumu un netīrumiem ienestās sāls dēļ. Ar šī pakalpojuma palīdzību Jūs ietaupīsiet gan laiku, gan enerģiju, gan līdzekļus.

Paklāju serviss iekļauj maināmo paklāju nomu, nomaiņu, mazgāšanu, piegādi, kā arī citus pakalpojumus, kas nodrošina to, lai Jūsu uzņēmumā vienmēr būtu tīri, funkcionāli un labā stāvoklī esoši paklāji. Emblēmu Paklāju Serviss (Berendsen) piedāvā vairākus paklāju veidus, no kuriem katrs ir paredzēts atšķirīgiem mērķiem. Grīdu pienēsāšanu ar netīrumiem, sāli un mitrumu pasargās šādi paklāji:

  • Neilona paklāji;
  • Kokvilnas paklāji;
  • Skreiperi jeb gumijas paklāji.

Neilona paklāji ir lieliski piemēroti, lai savāktu dažādus sīkus netīrumus un putekļus no apaviem. Tāpat tie efektīvi uzsūc mitrumu, kas ir īpaši būtiski sliktos laika apstākļos. Kokvilnas paklāji ir ļoti efektīvi mitruma savākšanai, jo spēj uzsūkt līdz pat piecām reizēm vairāk mitruma nekā sver. Ja pie Jūsu uzņēmuma durvīm būs kāds no šiem paklājiem, telpās būs daudz mazāk netīrumu arī sniega un sāls maisījums, kas ziemā ir ļoti aktuāla problēma būs daudz mazākā daudzumā nekā bez šiem paklājiem.

Skreiperi ir paredzēti lielo gružu un sniega savākšanai no apaviem pie uzņēmuma ārdurvīm. Tie ir izgatavoti no īpaši izturīgas gumijas, tāpēc lieliski kalpo arī sala apstākļos.

Dažādos pētījumos ir pierādīts, ka paklāju servisa izmantošana palīdz ietaupīt līdzekļus, kas paredzēti saimniecisko izdevumu segšanai, jo telpas patiešām ir jātīra daudz retāk, turklāt grīdas izskatās labāk un kalpo ilgāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *