Pansionāts veciem ļaudīm

pansionatsPansionāts “Dzintara melodija ” piedāvā iespēju vecākiem ļaudīm dabūt pilnīgi visu vajadzīgo atbalstu, kā arī vienlaikus ērti dzīvot. Pansionāts nodrošina medicīnas darbinieku atbalstu un atbilstošu aprūpi ikdienā. “Dzintara melodijā” tiek sniegts pilnīgi viss vajadzīgais, lai uzturēšanās “Dzintara melodijā” it ērta – piemērots telpu iekārtojums, vienvietīgas un divvietīgas istabiņas, kā arī zinošu speciālistu palīdzība.

Pansionāts ir tikai desmit minūšu attālumā no pilsētas centra, līdz ar to, jūs varēsiet gan savus radus vienkārši satikt, kā arī kopā ar viņiem iet uz dažādiem pasākumiem Rīgā. “Dzintara melodija” ir atbilstošs šādiem brīžiem:

  •   Nepieciešama atbilstoša vieta, kur jūsu tuviniekam uzturēties īslaicīgi;
  •   Radinieks slimo ar demenci;
  •   Personai nepieciešama katras dienas, kā arī mediķu sniegtā uzraudzība.

1 no piedāvājumiem, kas pieejams centrā, ir katras dienas palīdzība ar ārstniecisko atbalstu. Vienalga kas senioram ir nepieciešams, senioram tiks sniegta pilnīgi visa atbilstošā aprūpe un ārstnieciskā aprūpe . Tas būs labs piedāvājums, ja personai ir grūtības staigāt, bieži jāsaņem injekcijas vai nepieciešama kāda cita veida aprūpe. Nodrošinot aprūpi, tiek ievērotas katra seniora individuālās nepieciešamības. Apmācītie pansionāta pārstāvji nodrošinās, lai jūsu tuvinieki varētu justies patīkami.

Centrā pastāv atsevišķa daļa demences pacientiem. Šīs aprūpes programmas galvenais mērķis ir pēc iespējas ierobežot slimības attīstību, kā arī sniegt visu piemēroto aprūpi. Atbalsts tiek nodrošināts ar visādu aktivitāšu, kā piemēram, prāta vingrinājumu atbalstu.

Arī īstermiņa palikšana centrā ir iespējama. Šis pakalpojums palīdzēs reizēs, kad uz kādu laika posmu, vienu vai dažām dienām, jums nav iespējams nodrošināt atbilstošu atbalstu savam radiniekam. Tā ir iespēja garantēt, ka seniors dabū atbilstošu palīdzību, bet jums ir izdevība iziet no mājām, lai nokārtotu dažādas lietas vai dotos vairākas diennaktis garā ceļojumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *