PASŪTI TŪRISMA INVENTĀRU UN DODIES PĀRGĀJIENĀ – ATRODI NEPIECIEŠAMO INTERNETA VEIKALĀ!

teltisInterneta veikalā 1a.lv tev ir iespēja piemeklēt visādas iekārtas un preces aktīvai atpūtai, pārgājieniem un arī makšķerēšanas vaļaspriekam. Tieši tāpēc ir vērts pasūtīt vajadzīgās preces internetā . Kā viena no plašā preču klāsta precēm ir velosipēdi.

Patīkamas brīvdienas var sniegt mierīgs brauciens ar velosipēdu pa pilsētas ielām, meža takām vai lauku ceļiem. 1a.lv piedāvājuma klāstā dažāda tipa velosipēdi. Preču filtrā vari izvēlēties velosipēdus pēc tādiem parametriem kā preču zīme, velosipēda veids, rāmja izmērs un citi. Hibrīda velosipēdi pielāgoti braucieniem pa kalnainu apvidu, šosejām. Savukārt pieaugušo velosipēdi iedalās vairākos veidos. Šosejas velosipēdi braucieniem pa līdzeniem ceļiem, un ir arī kalnu jeb MTB velosipēdi braucieniem pa mežu vai kalnainiem ceļiem. Pusaudžu velosipēdiem ir noteikts auguma ierobežojums – tie paredzēti pusaudžiem augumā līdz 1.65 m.

Bet varbūt meklē skrituļslidas?  1a.lv lapas labajā pusē atlasi būtiskos vienumus, norādot skrituļslidu stilu – fitnesa, ātruma vai bērnu skrituļslidas- , veidu, kā arī izmēru. Taču jautrībai mājās varēsi pirkt batutu. Batuti vairākos izmēros kā bērniem, tā arī pieaugušajiem sniedz ne tikai jautrus brīžus, bet arī uzlabos fizisko formu.

Kā viena no tūrisma perioda aktuālākajām precēm ir guļammaisi un teltis. Kas ir tīri saprotamu iemeslu dēļ – ir taču vajadzīgas nakšņošanas vietas! Piemēram, ja paliec nakšņot pie ūdeņiem, automašīnā vai turpat uz zemes nebūs diez ko patīkami un ērti, tieši tādēļ iegādājies kādu no 1a.lv sortimentā esošajām teltīm un guļammaisiem miega ērtībām! Turpat var atrast arī matračus un somas. Pozitīvi, ka atbilstošākās preces atrašanu paredz ērtais preču atlasīšanas rīks. Atzīmē nepieciešamos parametrus un nopērc interesējošo preci uzreiz! Ja nolēmis doties vairāku dienu pārgājienā pie upes vai ezera un esi iecerējis arī izmēģināt veiksmi makšķerēšanā, vērts apskatīt specifiskākas preces – zivju meklētāji, gāzes degļi un plītiņas – tieši kempingam, atpūtai un tūrismam. Tāpat neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – pie 1a vari izraudzīties termosus, katliņus, pannas u.c. piederumus.

Tūrisma pulksteņi ļoti ieteicams tūrisma aksesuārs ikkatram, kas dodas vairāku dienu pārgājienā. Tūrisma pulksteņi ir krietni izturīgāki par parastajiem rokas pulksteņiem, bez tam ir iespējotas daudzas funkcijas. Turklāt vērts nopirkt tūrisma GPS, kam ir opcija saglabāt maršrutus, tam ir ļoti ilgs darbības laiks Atsevišķiem tūrisma GPS modeļiem no Garmin ir arī iebūvētais kompass, kas ikvienā diennakts laikā precīzi parādīs debespuses un neļaus nomaldīties no maršruta! Interneta veikalā preču piedāvājumā arī saulesbrilles riteņbraukšanai, pārgājieniem un ikdienas nēsāšanai.

Vērts veikt pirkumus internetā – ievērojams atpūtas un tūrisma preču klāsts! Kāpēc gan neizvēlēties tādu pirkumu vietu, ja ir iespēja arī ieekonomēt? Bez tam interneta veikals 1a.lv paredz preču piegādi bez maksas ar Pasta stacijas, DPD paku bodes starpniecību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *