Personalizētas mapes profesionāla iespaida radīšanai

mapesMapes ir vispazīstamākais un visbiežāk izmantotais dokumentu pārvaldes instruments, ko izmanto visā pasaulē. Lielais mapju pieprasījums noteikti pierāda to, ka tās ir viena no noderīgākajām biroja kancelejas precēm un mapju lietošana noteikti ir uzlabojusi biroja dokumentu pārvaldības procesus. Ja jau mapes ikdienā izmanto teju katrs uzņēmums, tad kāpēc gan tās nepadarīt personiskākas, lai tās der ne vien biroja iekšējām vajadzībām, bet kalpo arī kā mārketinga rīks?

Mapes izmanto visur!

Mūsdienu modernās iespiešanas ierīces nodrošina to, ka mapju izgatavošana var tikt veikta dažādiem mērķiem gan skolās, gan birojos, gan valsts iestādēs. Ja katru dienu ir nepieciešams darboties ar klientiem vai biznesa partneriem un dokumentu nodošana ir primārais uzdevums, pielāgotu un personalizētu mapju druka ir teju vai vitāla nepieciešamība laba iespaida radīšanai.

Mapju izmantošanas mērķi:

  • Populārākās ir mapes, kas paredzētas uzņēmuma privātajām vajadzībām, piem., vienkārši dokumentu arhivēšanai un uzglabāšanai.
  • Bez biznesa mapēm tās var tikt lietotas arī kā mārketinga rīks uzņēmuma popularizēšanai, jo prezentācijas mape noteikti atstāj profesionālu iespaidu. Šī veida mapēs parasti ir arī kabatiņas, kur ievietot uzņēmuma brošūras, bukletus, vizītkartes u.tml.

Lieliem uzņēmumiem nepieciešams izmantot pēc iespējas vairāk mārketinga rīku sava zīmola popularizēšanai, tomēr tik pat labi personalizētu mapju izgatavošana var būs arī nelielu uzņēmumu mārketinga aktivitāte. Tas tāpēc, ka mapes iespējams izgatavot no dažādiem materiāliem, kas būtu pielāgotas un iekļautos uzņēmuma noteiktajā budžetā.

Personalizētas mapītes var veidot ar dažādiem paildinājumiem, piem., CD, biznesa karšu turētājiem vai speciālām kabatiņām, kur ievietot arī uzņēmuma piedāvātā pakalpojuma vai produkta brošūras. Šādi saskaņoti komplekti noteikti iegūs klientu atsaucību, īpaši, ja mapju dizains un bukleti, kā arī pārējie mārketinga rīki ir pasūtīti pie viena un tā paša poligrāfijas uzņēmuma, kas veic saskaņotu komplektu veidošanu.

Mapēm var tikt pielāgots gan to dizains, gan tehniskās prasības

Personalizētu mapju druka tiek veikta pamatojoties uz klienta prasībām attiecībā gan pret dizainu, gan pret tehniskajām īpašībām. Visbiežāk pielāgotu mapju izgatavošana ietver uzņēmuma virsraksta un logo druku uz mapīšu vāka. Mapju pielāgotais dizains un virsraksti vai pat uzņēmuma kontaktinformācija sniedz daudzsološu un pievilcīgu izskatu, tāpēc lieliski der dažādās prezentācijās kā mapes, kur ievietot klientiem vai biznesa partneriem nepieciešamos dokumentus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *