Prestižs darbs, Mercedes Benz automašīnas, draudzīgs darba grafiks – pievienojies AMITOURS komandai

drivers-123Latvijas uzņēmums 123 Drivers sadarbojoties ar Amitours grupas uzņēmumiem nodarbina vairāk nekā 90 šoferus no Latvijas – projekts iepriekš Latvijas medijos tiek definēts kā pārsteidzošs latviešu laimes scenārijs Londonā. Amitours London ir augstākās klases pasažieru transporta kompānija – klientiem Londonā nodrošina augstas klases servisu. Londonā Amitours kvalitātes zīme ir melnas Mercedes Vito automašīnas , kā arī laipni un kārtīgi, saskaņā ar biznesa etiķeti ģērbti, autovadītāji (gan sievietes, gan vīrieši).
Kompānija ir ieguvusi lielu klientu loku, tajā skaitā arī pastāvīgus klientus, kas izvēlas tikai viņu servisu, kas ir pateicoties profesionālajai apkapošanai un kvalificētajiem autovadītājiem. Kompānijā Amitours strādā šoferi, kas teicami orientējas savos darba uzdevumos un ātri reaģē arī nokļūstot neparedzētās situācijās, garantējot, ka klients vienmēr ir apmierināts ar servisu un jūtas droši. Amitours klienti visbiežāk ir tādi cilvēki, kas novērtē braukšanas komfortu un kas izvēlas Amitours pārvadājumus ikreiz, kad atrodas ceļojumā, vienalga, tā ir Londona, Parīze vai Alpi. Labās klientu atsauksmes ne vien motivē Amitours autovadītājus, bet arī dod stimulu pievienoties uzņēmumam topošos kolēģus.
Ja Tev patīk vadīt auto, ja Tevi fascinē lielpilsētas dzīves ritms un iespēja kontaktēties ar dažādu tautību cilvēkiem, ja Tev ir vēlme pilnveidot sevi un kļūt par autovadītāju Londonā – iespējams, tieši Tu esi tas, kuru meklē Amitours. Amitours šoferu darba pienākumos ietilpst: klientu pārvadāšana pēc jau pieņemtiem pasūtījumiem; laipna un pozitīva klientu apkalpošana; darba auto tīrības nodrošināšana. Tavi ieguvumi: labs atalgojums; draudzīgi kolēģi; apmaksāta dzīvesvieta un draudzīgs darba laiks. Sīkāka informācija un kontaktionformācija pieejama – www.123drivers.lv.

Informācija par uzņēmumu 123drivers.lv
Uzņēmums 123drivers.lv ir licencēts darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Vācijā, Francijā un Lielbritānijā. Kompānija specializējas biznesa klases autovadītāju atlasē un viņu sagatavošanai darbam ārvalstīs , palīdzot noformēt nepieciešamos dokumentus un veicot profesionālo apmācību. Pašlaik 123drivers.lv strādā pie vērienīga projekta Londonā, kuram meklē vairāk kā 500 biznesa klases autovadītāju . Iepazīsties ar mūsu piedāvājumu, ja tas Tevi interesē, būsim priecīgi aicināt Tevi piebiedroties komandai!
Kontakti: SIA “123 Drivers ltd” Adrese 13. janvāra iela 33, 3.stāvs, Rīga, Latvija, LV1050, Tālr..: +371 67297733, Mob. Tālr. : +371 28331377 E-pasts: info@123drivers.lv Darba laiks: 10:00 – 18:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *