Preces birojam un dzīvesvietai!

1a.lv sadzives tehnikaSadzīves tehnika mājokļa ērtībām

Personīgā Personīgās mājas ērtībām mājas darbu veikšanai nepieciešama sadzīves tehnika. Interneta veikals spēj nodrošināt izdevību apskatīt nepieciešamo sadzīves tehniku ērti un pārredzami.

*virtuves mazās iekārtas – vafeļu pannas, tosteri, gaļas maļamās mašīnas u.tml.;

*veļasmašīnas, saldētavas, ledusskapji u.c. lielā sadzīves tehnika;

*bez tam iebūvējamie ledusskapji, cepeškrāsnis, trauku mašīnas u.c. iebūvējamā tehnika.

Tehnika birojam

Nodrošini kvalitatīvu ofisa darbību ar daudzfunkcionāla printera izvēli, skeneriem, arī kancelejas precēm .

Bagātīgais interneta veikala preču klāsts piedāvā lielu biroja tehnikas piedāvājumu, sākot ar mazajām kancelejas precēm – DVD un CD matricu komplekti utt.-, un arī elektroniskās iekārtas kā dažāda veida printeri, papīra smalcinātāji, skeneri u.c. biroja tehnika.

VEIKSMĪGI ELEKTRONISKO IEKĀRTU PIRKUMI INTERNETĀ

Mobilie telefoni

Pērkot mobilo telefonu, vērs uzmanību ne tikai tā dizainam, bet arī specifikācijai. Nozīmīgākie parametri, pēc kā vadīties, izvēloties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes ietilpība, procesoru skaits, fotokamera un savienojumu iespējas. Liela atpazīstamība ir ieguvuši viedtālruņi, kuriem ekrāns reaģē uz pieskārieniem. Interneta veikals nodrošina iespēju nopirkt tādu pasaulē kvalitatīvu zīmolu kā Nokia, Apple un citu ražotāju modernos skārienjūtīgos.

Ja pērc preci interneta veikalā, tu samērā ērti vari apskatīt tev atbilstošās preces pēc to rādītājiem būtiskākajiem nosacījumiem.

Datortehnika

Interneta veikalā vari sameklēt plašu un bagātīgu datortehnikas piedāvājumu gan personīgajām, gan arī darbavietas vajadzībām.. Gan dažādi datori (datorserveri, portatīvie un planšetdatori), aksesuāri (atmiņas kartes un ārējie cietie diski, klaviatūras un datorpeles), kā arī vairākas elektroniskas iekārtas – datoru skaļruņi no Acme, Microlab u.c., In-Ear austiņas, austiņas ar galvas stīpu, monitori u.c.

Televizori no Samsung, LG, Phillips u.c. ražotājiem

Ja vēlies pirkt televizoru, taču staigāšana pa tirdzniecības vietu šķiet laikietilpīga, veic pirkumus interneta veikalā. Tur var samērā ērti apskatīt tevis izvēlētās preces un atrast labāko variantu.

Pērkot televizoru, vienmēr nozīmīgi aplūkot būtiskākos parametrus. Kā pirmais ir ekrāna izmērs, ko mēra collās pa ekrāna diagonāli . Lai televizora skatīšanās būtu patīkama, televizora lielumam jābūt trīs reizes mazākam par distanci, kurā paredzēts to skatīties. Otrs nozīmīgais faktors nosaka attēla kvalitāti un detalizāciju – ekrāna izšķirtspēja. Populārākie izšķirtspējas veidi ir HD un Full HD..Inovatīvākie televizoru modeļi no Samsung, LG u.c. elektronisko iekārtu ražotājiem atbalsta trīsdimensionālu formātu, kas nozīmē telpisku attēlu un video pārraidi. .

Interneta veikala preču klāstā kā LED, tā arī Plazmas televizori.. Atkarībā no savām prasībām un televizora skatīšanās paradumiem, iegādāties piemērotāko pēc to opcijām, pārraidītā attēla kvalitātes un enerģijas taupīšanu.

VISS SPORTAM UN AKTĪVAM DZĪVESVEIDAM

Iepērkoties interneta veikalā, ieraudzīsi plašā piedāvājumā sporta preces dzīvesveidam.

*Iegādājies sporta inventāru iemīļotākajam iekštelpu sportam vai brīvā dabā. Sporta preces florbolam, galda tenisam, nūjošanai, kā arī vēl citiem komandu un individuālajiemsporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;

*Preces fitnesa zālei, kas ļauj atlasīt sev piemērotāko inventāru. Treniņu centram būs nepieciešami svaru stieni, trenažieri, hanteles roku treniņiem u.c.

*Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.

 1a.lv interneta veikals

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *