Profesionālajiem auto transporta vadītājiem var noderēt arī 95.koda kursi.

 

95.koda kursiKĀ SALĪDZINĀT AUTOSKOLAS, KURAS PALĪDZĒS IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Iespējams Jūs beidzot esat nolēmis, ka īstais laiks nokārtot B kategorijas tiesības, vai arī esat nokļuvis situācijā, kurā nepieciešami ADR kursi, kuri dos iespēju mācīties, kā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kā ieteicams izvēlēties piemērotu autoskolu, kurā apgūstami ne tikai ADR kursi, iegūstamas A, D un B kategorijas tiesības un varbūt arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un kas arī sniedz modernu apmācību vidi?

LIELA DAĻA AUTOSKOLU PIEDĀVĀS IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Gadījumā, ja Jūs esat cilvēks, kam nepieciešamas B kategorijas tiesības, līdzēt spēs dažādas skolas, Mustangs, Fortuna, Vanags, autoskola CredoAutoprieks. It visās autoskolās, lai varētu iegūt B kategorijas tiesības, pirms eksāmenu likšanas ir jāiziet prakses un teorijas kursus, kā arī nepieciešami pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Atliks vien izvēlēties, kurai no autoskolām ļaut palīdzēt Jums saņemt B kategorijas tiesības.

VISĀDAS AUTOSKOLAS VAIRĀKĀS LATVIJAS PILSĒTĀS

Viens no faktoriem, pēc kā izvēlēties autoskolu ir autoskolas atrašanās vieta, taču, piem., autoskola Mustangs strādā galvenokārt tikai Rīgas ietvaros. Tādā gadījumā, ja ir vajadzība mācīties ārpus Rīgas, labāk uz citu autoskolu, kā piemēram, reģionālās filiāles ir autoskolām Fortūna un Vanags. Savukārt autoskola CredoAutoprieks piedāvā plašu filiāļu tīklu tādās pilsētās kā Daugavpils, Jelgava, Sigulda, Liepāja un Daugavpils.

LAI VARĒTU IEGŪT VADĪŠANAS TIESĪBAS VAJADZĪGI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Papildus pamata apmācībām, auto skolu pakalpojumu klāstā ir pieejami tāpat arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā apskate par atsevišķu samaksu. Visās skolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs tikai par atsevišķu samaksu, kas ir aptuveni trīsdesmit EUR, taču dažādi būs pieejamie nodarbību laiki. Kursus var arī pabeigt ārpus autoskolas, bet autoskolas telpās tie noteikti ir ērtāki.

Profesionālajiem auto transporta vadītājiem var noderēt arī 95.koda kursi.

ADR KURSI – TAD, JA NEPIECIEŠAMS PĀRVADĀT BĪSTAMAS KRAVAS

Tāds pakalpojums kā ADR kursi būs nedaudz specifiskāki, jo ne visas autoskolas māca, jā tieši jāveic bīstamo kravu pārvadāšana. Tās, kur būs izejami ADR kursi ir, kā piemēram, autoskola CredoAutoprieks un arī autoskola Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek izstāstīta divu līdzīgu kursu ietvaros – no sākuma ir iespējams pabeigt pamatkursu un pēc tam papildapmācības par cisternu pārvadājumiem. Pēc vajadzīgo kursu iziešanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs izprotama un daudz drošāka, galvenais atrast atbilstošāko autoskolu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *