Profesionāls riepu serviss Pirelli Key Point

riepasGribi gādāt par savu spēkratu pēc iespējas labāk? Lieliska izvēle būs riepu serviss Pirelli Key Point. Šis riepu serviss noderēs gan tad, ja aktuāla riepu maiņa, gan arī tad, ja nepieciešami akumulatori, eļļas, autoķīmija vai tūnings.

Klientu ērtībām riepu maiņa piesakāma arī internetā. Tā ir izdevība ātri un vienkārši apskatīt, kur ir tuvākais Pirelli Key Point riepu serviss, un pieteikt laiku, kurā tiks veikta riepu maiņa. Pieteikumā var norādīt, vai būs līdzi savas riepas, izmantosi riepas no glabāšanas, vai plāno pirkt jaunas riepas.

Lai saprastu, vai vajadzīga riepu maiņa, uzmanība jāpievērš riepu nodiluma indikatoram. Minimālais pieļaujamais protektora dziļums, ko nosaka Latvijas likumdošana, ir 4mm ziemas riepām un 1,6mm vasaras riepām. Tomēr speciālisti iesaka pievērst uzmanību nodilumam arī ikdienā, piemēram, ja braukšana kļūst nestabila, īpaši slapjos laika apstākļos, nepieciešama riepu maiņa.

AUTO UN MOTO RIEPAS NO POPULĀRĀKAJĀM PREČU ZĪMĒM

Riepu serviss piedāvā iegādāties ziemas, vasaras riepas, kā arī vissezonas riepas no populārākajiem ražotājiem! Turklāt tiek nodrošināta arī labākās cenas garantija. Tas nozīmē – ja nepieciešamās riepas kādā citā vietā redzi par labākām cenām, sazinies ar Pirelli Key Point un varbūt riepas saņemsi vēl lētāk! Pirelli Key Point riepu centros var nopirkt arī visu veidu moto riepas no slaveniem pasaules ražotājiem – Pirelli, Metzeler, Sava, Dunlop un Bridgestone. Piedāvājumā riepas visiem moto segmentiem.

Riepu serviss Pirelli Key Point būs laba izvēle arī tad, ja interesē auto akumulatori. Arī akumulatori ērti sameklējami mājaslapā, ērti lietojamā filtrā. Ievadot vajadzīgos kritērijus, tiks atlasīti interesējošie akumulatori. Turpat var iepazīties ar parametriem, kā arī to vai konkrētie auto akumulatori ir pieejami noliktavā.

Servisa piedāvājumā ne vien auto akumulatori, bet arī akumulatori kravas automašīnām, smagajai tehnkai, moto tehnikai un agro tehnikai. Lai pareizi tiktu izvēlēti auto akumulatori, vajadzīgi automašīnas tehniskie parametri, piemēram, automašīnas marka un modelis, dzinēja kapacitāte un veids, kā arī citas nianses. Akumulatori – tā ir automašīnas sirds. Ļauj par to rūpēties profesionāļiem !

STRARPTAUTISKS PROJEKTS AR PĀRSTĀVNIECĪBĀM VISĀ EIROPĀ

Labāko ražotāju riepas un auto akumulatori, riepu testi, ekspertu viedokļi un rekomendācijas – apmeklē www.pkp.lv un ļauj par savu automašīnu parūpēties profesionāļiem!

Saņemot būtisku informāciju un aktualitātes par auto industrijas novitātēm, jaunākajām tehnoloģijām un izstrādēm, kā arī iepazīstot riepu īpatnības, piedaloties semināros, kurus rīko pasaules riepu, disku un akumulatoru ražotāju pārstāvji, Key Point darbinieki spēj nodrošināt klientiem augstākas kvalitātes pakalpojumus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *