Relaksējoša atpūta tepat Rīgā!

spa procedūras Ja dzīvojat Rīgā, tad noteikti ikdiena Jums paiet diezgan sasteigtā ritmā. Rīgas bruģis, spiedīgais gaiss, trokšņi, pūlis – tas viss agri vai vēlu rada nogurumu. Tiem, kam ir lauki, tie var nedēļas nogalēs doties uz vecmāmiņas laukiem izbaudīt svaigo gaisu un dabas valdzinājumu, bet, ko darīt tiem, kam nav patvēruma no Rīgas? DāvanuServiss.lv ir gatavs Jums palīdzēt atrast relaksējošu oāzi tepat Rīgas reģionā. Jūs esat pelnījis mieru un atpūtu, tāpēc izmantojiet šo iespēju.

Pēdas spēs novērtēt

Ikdienā Jums noteikti ir daudz jāpārvietojas no punkta A uz punktu B. Vakarā, pārnakot mājās, pēdas liek par sevi manīt. Ir jūtams nogurums un sajūta, ka vairs negribas neko citu, kā tikai gulēt. DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties lielisku kāju pīlingu un masāžu, kā arī vitaminizējošu procedūru rokām par nieka Ls 24. Procedūra lieliski noņem nogurumu kājās, likvidē tūsku un uzlabo asinsriti. Pēc procedūras sajutīsiet kājās neaprakstāmu viegluma sajūtu. Jūsu pēdas Jums būs pateicīgas, ticiet!

Vairs nav jādodas uz Bali

Jo mums ir Rīga, kurā tiek piedāvāta Bali masāža. Kombinētā masāža ar rokām un bamboo kociņiem, siltu bamboo eļļu sniedz dziļu masāžu saspringtiem muskuļiem. Īpaši piemērota visiem, kam patīk nesāpīga, bet ļoti efektīva masāža. Tā atjaunos harmoniju ķermenim un prātam, lieliski mitrinās, tonizēs un uzlabos ādas stāvokli. Sajutīsieties lieliski par nieka Ls 30. Tā kalpos kā lieliska dzimšanas diena, vārda dienas vai kādu citu nozīmīgu svētku velte. Pēc procedūras smaids ir garantēts.

Vakars diviem

Vai esat kādreiz ielūkojies dziļāk tajā, ko piedāvā Rīga? Tie nav tikai bāri, naktsklubi un citas izklaides iespējas. Lai gūtu mieru un harmoniju, Jums nav obligāti jādodas ārpus pilsētas, jo DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties romantisku atpūtu diviem tepat Rīgas sirdī – Vecrīgā. Piedāvājumā ir iekļauts 3 h pirts apmeklējums divām personām, kā arī augļu plate un šampanietis dāvanā. Nākamreiz, kad domāsiet, vai labāk palikt ar mīļoto mājās pie TV ekrāna vai tomēr izmantot šo DāvanuServiss.lv lielisko iespēju par Ls 24, noteikti izvēlieties otro variantu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *