Sētas ikvienam mājoklim!

tvora.lv setas un zogiLai noslēptu savu privāto teritoriju no svešām acīm un īstenotu privātu zonu, ierobežo to ar privātmājai un apkārtējai videi piestāvošu sētu.  Sētas tiek uzstādītas precīzi pēc klienta pasūtījuma, jo tie ir daudzveidīgā krāsu izvēlē un pēc lieluma adaptējami klienta vēlmēm.

Lielu teritoriju ierobežošanai praktizē koka žogu risinājumu. Koka sētu veidošanā var izraudzīties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-horizontālu vai vertikālus fasādes dēļu pārklājuma posmus. Koka žogu konstruēšanai tiek lietoti skuju koksnes dēļi, kurus efektīvi apstrādā ar īpaši koksnei paredzētu krāsu. Pārklājums pasargā sētu no kaitēkļiem, atmosfēras iedarbības un aizsargā pret ūdens absorbēšanos.

Ja piemājas teritorija ir samērā maza, var izmantot fundamentālāku variantu, kā piemēram Gabioni akmens sētu. Akmens sētas konstrukcijas var būt kā dekoratīvs objekts piemājas dārzā vai efektīgs izpildījums atbalsta sienai. Īstenojot domu par akmens sētu, var izlemt – ar akmeņiem piepildītās metāliskās konstrukcijas var būt masīvi paneļi vai fundamentāli stabi starp koka dēļiem vai metāla žoga plāksnēm. Akmens konstrukcijas var samontēt dažādā lielumā gan sētas vajadzībām, gan arī, piemēram, dārzam un piemājas teritorijas iekārtojumam u.c. Vairāk informācijas www.tvora.lv.

Aluzinic žogi

Piemājas žoga būvniecībā var izvēleties arī bloku sistēmu. Tādam risinājumam ir divas iespējas: plātņu un iežogojuma sēta. Moduļu sistēmas žogus izgatavo no Aluzinic dēļiem, kas spēj nodrošināt veidojuma ilglaicīgu kalpošanu un izturību. Materiālam pretkorozijas īpašības spēj nodrošināt oksidēta plēve, kas veidojas ,mijiedarbojoties skābeklim un alumīnijam. Moduļu žogu uzstādīšanā tiek pielietoti TO un SU būvniecības bloki. Tie ir ar granīta piedevu un bloki izgatavoti dabīgā šķēlumā..

  • TO bloku sistēmas žogi ir ļoti labs ornamentāls elements dažādu ēku, būvju fasāžu būvniecībā. Dabīgais akmens šķēlums ļauj sasniegt estētiskumu katrā celtniecības.
  • SU bloku sistēmas žogi ir saliekami un salīmējami bez celtniecības masas. Tas nozīmē – nav vajadzīgas celtniecības šuves.

 Apskaties mobīlo žogu piedāvājumu Tvora.lv mājas lapā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *