SIMTIEM ORIĢINĀLAS DĀVANAS, KAS NEATSTĀS VIENALDZĪGU

Dzimšanas dienas dāvanas davanuserviss.lvDāvanuServiss.lv ir dāvanu karšu interneta veikals, kas sniedz iespēju ikvienam atrast oriģinālas dāvanas, kas paliks atmiņā ikvienam! DāvanuServiss.lv tika atvērts 2007. gadā kā ActivityGifts filiāle. DāvanuServiss.lv piedāvājumā ir vairāki simti dažādu oriģinālu dāvanu karšu katrai dzīves situācijai. Izbrauciens ar jahtu, SPA, šokolādes masāžas un citas romantiskas dāvanas, dzimšanas dienas dāvanas un pārsteigumi citiem svētkiem – viss vienuviet!

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv piedāvājumā var sameklēt īpašas dzimšanas dienas dāvanas ikviena vecuma cilvēkam, ikvienai gaumei. Ja esi uzaicināts uz interesantu tematisko dzimšanas dienas tusiņu, vai, gluži pretēji, svinīgu jubileju, ielūkojies DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bet, ja meklē oriģinālas dāvanas vārda dienā – apskati un izvēlies kērlinga spēli ledus hallē, izbraucienu zirga pajūgā Vecrīgā, gardu ekskursiju Rūjienas saldējuma fabrikā, Partybus ballītēm u.c.! DāvanuServiss.lv klāstā ir simtiem interesantu dāvanu karšu piedāvājumi, starp kuriem ikviens atradīs to pašu labāko!
Brauciens ar kvadraciklu aktīvās atpūtas piekritējiem – brauciens ar kvadraciklu ir dāvana, ko novērtēs katrs, jo tā ir iespēja izbaudīt dabu un sajust braucienu, sēžot uz liela, stabila, droši un ērti vadāma kvadracikla. Brauciens ar kvadraciklu palīdzēs aizmirsties no ikdienas darbiem, sajust enerģijas pieplūdumu, kā arī gūt apņēmību par pārvarētajām grūtībām. DāvanuServiss.lv mājas lapā var iegādāties braucienu ar kvadracikliem vienai vai vairākām personām. Izbraucienu vietas – Rīgā un Ādažos, kā siltajos vasaras mēnešos, tā jebkurā no gadalaikiem, atkarībā no izvēles.
Viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām – dāvanas veselībai un skaistumam, piem., šokolādes masāža. Šokolādes masāža sniedz izdevību izjust fizisku un garīgu labsajūtu un atbrīvoties no ikdienas spriedzes. Šokolādes masāža mazina spriedzi un atbrīvo no saspringuma, stimulē asins cirkulāciju un apgādā ķermeni ar tam nepieciešamajām vielām. Jāatceras arī – masāžas procesā tiek izdalīts laimes hormons, kurš ļauj izjust sajūtas, pielīdzināmas eiforijai. Tev ir izdevība izvēlēties dažādu veidu dāvanu kartes vairākās cenu kategorijās, atkarībā no izvēlētās šokolādes masāžas. Baudi šokolādes priekus katrā laikā, izvēloties dāvanu karti sev vai dāmai, kas mīl sevi palutināt.
Pasūtīto dāvanu karti iespējams iegūt kā eDāvanu elektroniskā veidā, kā gaumīgu dāvanu karti, saņemot to DavanuServiss.lv birojā, saņemot pa pastu/ar kurjeru vai pērkot kā dāvanu komplektu, kas iekļauj sevī vairākas izklaides, no kurām dāvanas īpašnieks var izvēlēties sev tīkamo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *