Kā vislabāk izvēlēties spēļu konsoles?

Spēļu konsoles 1a.lvVideospēļu konsole ir lielisks papildinājums Jūsu mājas izklaides sistēmai. Tiklīdz esat pieņēmis lēmumu paaugstināt savu izklaides kvalitāti un iegādāties spēļu konsoli, seko tikai viens jautājumus – kuru izvēlēties? Izvēlēties spēļu platformu var būt diez gan sarežģīti, it īpaši tāpēc, ka mūsdienās pieejams tik plašs un lielisks piedāvājums. Tā kā tirgū ir vairākas spēļu konsoles ar atšķirīgām funkcijām, zemāk tekstā ir minēti padomi, kā lai atrod konsoli, kas būs Jūsu izklaidei piemērotākā.

Apsveriet savu budžetu

 Video konsoles pieejamas dažādās cenu amplitūdās un Jūs varat iegādāties konsoli par 100 eiro, bet tikpat labi arī dārgāku nekā 1000 eiro, tieši tāpēc ir jānosaka savs budžets un tas, cik daudz esat gatavs atļauties tērēt konsoles iegādei. Modernām spēļu konsolēm ir interneta savienojums – vai Jums tas ir svarīgi? Ja tā, tad jārēķinās, ka dažādas ekstras var palielināt konsoles izmaksas.

Kam šī konsole tiek pirkta?

 Vēl viens svarīgs jautājums ir – kas šo konsoli lietos visbiežāk:

  • Ja iegādājaties konsoli ģimenei un bērniem, tad tās jauda varbūt nav tik svarīga, jo labāk meklēt konsoli, kas vienkārši un ērti vadāma un ir orientēta uz visas ģimenes vajadzībām, piem., Nintendo Wii. 
  • Ja konsoli iegādājas lietpratējs, tad konsoles grafika un jauda jau ir daudz svarīgāks kritērijs. Profesionāls spēlētājs visticamāk dos priekšroku reālistiskai spēļu pieredzei, attiecībā gan uz vizuālajiem efektiem, gan uz skaņu.

Video konsoles lietošana

 Mūsdienu spēļu konsoles piedāvā daudzas papildus iespējas. Lielākā daļa no pēdējām video spēļu konsolēm spēlēs DVD un audio CD diskus, bet daļa arī nē. Piem., Sony PlayStation 3 ir populārs ar tā spēju nolasīt arī Blu-ray diskus, savukārt Microsoft Xbox 360 nolasa HD DVD diskus.  Vēl viena iespēja ko apsvērt ir interneta savienojamība.

 Ikviena konsole strādās pietiekami labi, esot pieslēgta pie standarta izšķirtspējas televizora, lai gan daži varētu strādāt labāk ar HDTV. Tā kā katrai konsolei ir atšķirīga displeja kvalitāte, pirmā no lietām, ko vajadzētu izdarīt iegādājoties konsoli ir veikt pārbaudi, lai redzētu cik labu attēla kvalitātīt spēj nodrošināt Jūsu TV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *