Nedāvini mantas, uzdāvini prieka pilnu fotosesiju!

fotosesijaInteresantas un oriģinālas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Tā vietā, lai svētkos dāvanā pasniegtu kādu mantu, uzdāvini emocijas! Internetā atradīsi vairākass interesantas un oriģinālas dāvanas svētkos dažāda rakstura un dzīvesveida cilvēkiem:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Ceļojums ir interesanta dāvana tieši ģimenēm un darba kolektīviem, saņemot spilgtu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Visvairāk iepazīt tuviniekus vai draugus var, kopīgi dodoties ceļojumā. Aktīvos cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga mašīnas vai traukšanos ar rallijmašīnu , atrakciju aviosimulatorā u.c. izklaidēm.

Mīlestības pilna dāvana

Parādot vērību sev mīļam cilvēkam, sagādā romantisku vai spēcinošu dāvanu SPA salonā vai kādā atpūtas namā. Interesanta dāvana svētkos ir hobijkursi, deju apmeklējuma abonements vai maltīte kādā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Ikdienas jūsmīgo mirkļu radīšanai pietiek tik ar pārsteigumu un mīlestības.

Aizraujošas dāvanas draugiem

Gatavojoties svētkiem, smelies idejas dāvanu variantos. Karikatūras, fotosesija dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu trases un nedēļas nogales relaksācija. Uzskaitītie ir tikai pāris no standarta dāvanu aizstājējiem. Necerēta dāvana veicinās neaptveramu sajūtu gammu un radīs jauku svētku gaisotni.

Universāla dāvana svētkos

Dāvana, kam nav vecuma ierobežojumu – dāvanu karte jebkuros gada svētkos. Lai svinībās uzdāvinātu kāroto, pietiek ar dāvanu karti – tādā veidā gaviļnieks pats varēs izvēlēties, kā to izmantot. Lai pārmēru netērētu  laiku dāvanu iegādes drudža laikā, dod priekšroku dāvanu kartēm, jo tā būs praktiski pielietojama dažādiem cilvēkiem. Lai dāvanu kartes pasniegšanas laikā būtu negaidītuma moments, pirms tam to rūpīgi iesaiņo.

Mīlošai sievai, gādīgam opim, laipnajai vecmammai, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kolēģiem  – izvēlies noderīgu dāvanu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *