VAIRĀK NEKĀ 19 EIROPAS VALSTĪS AR 65 GADU PIEREDZI – BAKKER-HOLLAND.LV

bakker-holland.lv dārzkopība, puķes internetā pasūti jau tagadDārza darbu sezonas sākums ir pavasara mēnešos, tādējādi pilnīgi noteikti nepieciešams laicīgi nopirkt dārza piederumus un materiālus. Sameklējiet vajadzīgo interneta veikalā Bakker-Holland.lv! dod iespēju iegādāties daudzveidīgu sēklu, krūmu, augļu, daudzgadīgu rožu un augu stādus par zemām un ērtiem pasūtījuma saņemšanas noteikumiem.

Bakker preču katalogā varēsiet nopirkt iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes ir stādāmas dobēs vai puķu kastēs uz palodzes, balkona vai turpat dārzā, turklāt to pilnplaukumā sajūtīsiet burvīgu ziedu smaržu un vislabāko gaisotni. Kallas, frēzijas, anemones, dekoratīvais ingvers, kannas un neskaitāmas sīpolpuķes atrodamas dārzkopības preču katalogā Bakker mājaslapā.

Mājaslapā Bakker-Holland.lv dārzkopības preču katalogā plašā piedāvājumā plašu veidu rozes, kuras katrā pagalmā un dārzā ienesīs graciziotāti, eleganci un teicamu smaržu buķeti. Izaudzētās rozes ir skaistas gan pagalmā, gan kā grieztie ziedi, tāpēc pilnbriedumā priecēs gan dārzā, gan arī iekštelpās vāzēs. Daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, rozes grieztajiem ziediem un vēl citi ziedi skaistam dārzam.

Sēklu sortimentā jūs varat atrast dārzeņu un puķu sēklas dārza darbu plānošanā. Bakker-Holland.lv jums iesaka dārzā izaudzēt arī kādu vitamīnu saturošus augļus, ogas, dārzeņus. Sēklu paklāji, sēklu ripas un sēklu lentes vieglāku padarīs sēklu sēšanu. Izpētiet sēklu sortimentu – tur atradīsiet dārzeņu, puķu sēklas, kā arī garšaugu, kā piparmētru, citronmelisas, maurloku un citu, sēklas.

Ieskatieties dārzkopības mājaslapā Bakker-Holland.lv un realizējiet plānus par dārzkopību un oriģinālu dārzu. Turklāt varēsiet pasūtīt dekorus dārzam, mēslošanas līdzekļus, dārza darbarīkus, kā arī tehniku un citas preces. Aplūkojiet Bakker klāstu un veiciet pasūtījumu tagad!

Ja esi nolēmis iegādāties sēklas, tad noteikti ienāc – http://www.bakker-holland.lv/seklas/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *