VAIRĀK NEKĀ 60 GADU PIEREDZE – DĀRZA PREČU INTERNETA VEIKALĀ PASŪTIET VISU NEPIECIEŠAMO, BAKKER-HOLLAND.LV

sīpolpuķesSagaidiet dārzkopības sezonu ar Bakker-Holland.lv! Plašajā interneta veikala sarakstā jūsu vajadzībām daudzveidīgs rožu stādu, dzīvžogu un koku stādi, ziedu un dārzeņu sēklu klāsts ērti un pārskatāmi. Pasūtiet vajadzīgo savlaicīgi un izbaudiet ziedoša dārza maģiju jau gaidāmajā sezonā.
Bakker dārzkopības preču izvēlē plašā sortimentā iekštelpu un dārza sīpolpuķes – pavasara, vasaras un rudens ziedi. Sīpolpuķēm dodam 100% garantiju. Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes ir stādāmas dobēs vai puķu kastēs uz balkona, terases vai pa tiešo dārzā, jo to pilnbriedumā dārzs iegūs spilgtas krāsas un fantastisku atmosfēru. Nīlas lilijas, īrisi, dālijas, anemones, kallas un citas sīpolpuķu šķirnes varēsiet atrast dārzkopības katalogā Bakker mājaslapā. Augu kopšana neprasa profesionālas zināšanas, tikai atliek noskaidrot par to augšanas prasībām un ziedēšanas periodu.
Bakker dārza un dārzkopības preču sarakstā plašā piedāvājumā dažādu veidu rozes, kuras katrā dārzā radīs svaigumu, eleganci un majestātiskumu. Rozes ir skaistas gan Tieši dārzā, dobēs, gan griezto ziedu formā, tāpēc pilnplaukumā tie varēs priecēt gan dārzā, gan arī mājās vāzēs. Lielziedu rozes, krūmu rozes, daudzziedu rozes, bagātīgā lapojuma rozes grieztajiem ziediem un vēl citas ziedu šķirnes jauka dārza iekārtošanai.
Jūsu izvēlei sarakstā dārzeņu un puķu sēklas, garšaugu sēklas sortiments no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja uzņēmuma Bakker Hillegom. Lai jūsu pagalmā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, pērciet meža zemeņu sēklas, ko varat audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Sēklu kategorijā varat sameklēt arīdzan eksotisko augļu sēklas – kivano jeb ragainā melongurķa sēklas, ēdamais fizālis u.c.. Vairāk nekā divi simti dažādas puķu, augļu un dārzeņu sēklas!
Bakker garantēs kvalitatīvu stādu, sēklu un ziedu iegādi. Izvēlieties savam dārzam labāko un pērciet savlaicīgi, lai nākamajā sezonā varētu baudīt skaista un kopta dārza atmosfēru. Bakker mājaslapā atradīsiet noderīgus dārza darbu ieteikumus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, viss par zālāju atjaunošanu un citas rekomendācijas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *