VIA SMS NAUDAS KREDĪTS- ATBALSTS IKVIENĀ SITUĀCIJĀ  

naudas aizdevumiMēdz būt situācijas, kad steidzami nepieciešamas finanses kādu neparedzētu tēriņu segšanai. Ne vienmēr ir iespējams nepieciešamo naudas summu aizņemties no radiem vai draugiem, tādēļ šādās situācijās var būt noderīgs naudas  kredīts internetā.

Naudas kredīts internetā ir ērti pieejams veids kā īsā laikā tikt pie sev vajadzīgās naudas summas.

Viens no populārākajiem aizdevējiem , kas saviem klientiem nodrošina izdevīgus un ērti noformējamus kredītus, ir VIA SMS. Klientu ērtībām tiek piedāvāti vairāki aizdevuma veidi, piemēram, naudas kredīts.

Naudas kredīts dod iespēju īsā laikā saņemt līdz pat EUR 1500 lielu naudas summu. Ja runājam par termiņiem- maksimālais kredīta atmaksas termiņš ir 12 mēneši,bet minimālais- 3.

Naudas kredīts būs lielisks variants arī tad, ja finanses vajadzīgas steidzami. Vairs nav vajadzīgs tērēt laiku kredītiestāžu rindās – piesakies naudas kredītam internetā sev ērtā laikā .

Naudas kredīts pie VIA SMS tiek izsniegts personām , kas ir vismaz 20 gadu veci. Svarīgi, ka, izskatot kredīta pieteikumu, liela uzmanība tiek pievērsta kredītvēsturei- tā nedrīkst būt negatīva.

Naudas kredīts internetā- noderīgs risinājums , kad nepieciešams finansējums kādu ieceru realizēšanai.

NAUDAS AIZDEVUMS NO 20 GADIEM

Naudas aizdevumi ir noderīgi dažāda veida situācijās- gan tad, kad vajadzīgs lielāks naudas aizdevums, gan arī tad, kad vajadzīgā summa ir neliela.

VIA SMS piedāvājumā esošais naudas aizdevums noderīgs, ja nepieciešama   neliela naudas summa uz laika posmu līdz 30 dienām. Sevišķi noderīgs šis naudas aizdevums būs tad, ja finanses vajadzīgas steidzami- tas ir ātri un ērti noformējams un saņemams tikai piecpadsmit minūšu laikā.

Ātrais aizdevums pieejams uz termiņu līdz trīsdesmit dienām. Maksimālā aizdevuma summa, savukārt, ir 500 eiro. Situācijā, ja nav iespējams veikt aizdevuma atmaksu līgumā noteiktajā termiņā, iespējams veikt termiņa pagarināšanu. Jāņem gan vērā, ka tas ir maksas pakalpojums. VIA SMS jaunajiem klientiem piedāvā īpaši izdevīgu iespēju- pirmo kredītu bez maksas.

Lai pieteiktos aizdevumam , nepieciešams tikai apmeklēt mājas lapu viasms.lv un sekot instrukcijām. Jāņem vērā, ka būs jāpārskaita reģistrācijas maksu EUR 0,01 apmērā.

Piesakies aizdevumam sev izdevīgā laikā ,neizejot no mājām. VIA SMS strādā katru dienu no 8-22 – arī brīvdienās un svētku dienās. Izmanto iespēju saņemt nepieciešamo naudas summu ātri un vienkārši.

Neatkarīgi no tā vai vajadzīgs mazāks naudas aizdevums vai arī lielāks naudas kredīts, izvēlies īstenot savas ieceres ar VIA SMS  piedāvājumiem. Ieskaties viasms.lv un uzzini vairāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *