VIASMS ĀTRIE AIZDEVUMI – IZDEVĪGA AIZŅEMŠANĀS!  

pirmais kredīts bez maksas viasmsSituācijās, kad vajadzīgi salīdzinoši nelieli papildus līdzekļi, piemēram, neplānotiem tēriņiem, noderīgi būs ātrie kredīti. Kā zināms, ātros īstermiņa aizdevumus par lielisku risinājumu steidzamās situācijās atzīst ļoti daudz cilvēku. Tieši pateicoties šādai popularitātei, ir radusies situācija, ka nebanku aizdevēju piedāvājums ir ļoti plašs. Tieši tādēļ pirms aizņemšanās ļoti svarīgi izvērtēt vairākus piedāvājumus, lai izvēlētos sev vēlamāko.

Novērtējot aizdevējus, kritēriji, pēc kuriem vadīties nereti ir līdzīgi – maksimālā aizdevuma summa, procentu likmes, vecuma ierobežojums, izsniegšanas termiņš, īpaši bonusi un piedāvājumi ,kā arī citi, tomēr vērts pievērst uzmanību vēl vienam aspektam- cik uzticams ir konrētais kredītdevējs. Labāk dot priekšroku pieredzējušai un iecienītai kredītkompānijai, jo tur noformējami droši ātrie kredīti.

Populārs un novērtēts aizdevējs katrā ziņā ir VIA SMS, kura sortimentā dažāda apmēra kredīti. Ātrais kredīts no VIA SMS ir vienkārši saņemams, drošs un izdevīgs.

VIA SMS nodrošina vairāku veidu aizdevumus dažādām dzīves situācijām. Iecienītākais katrā ziņā ir aizdevums līdz algai. Tas paredz ātru risinājumu neparedzētās situācijās, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Šis aizdevums tiek izsniegts uz 30 dienām, savukārt, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa būs EUR 200.

VIA SMS piedāvājumā arī ērti noformējamais sms kredīts, kas ir vēl ērtāks un vienkāršāks aizņemšanās veids. Atliek tikai nosūtīt vienu īsziņu, lai pēc dažām minūtēm nauda būtu norādītajā bankas kontā. Jāpiemin, ka šis pakalpojums pieejams sākot no otrās aizņemšanās reizes.

VIA SMS izsniegtie naudas aizdevumi saņemami praktiski vienmēr, kad tas visvairāk vajadzīgs – tam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, bet kredīta izsniegšana notiks aizdevēja darba laika ietvaros. Jāpiebilst, VIA SMS strādā katru dienu, arī brīvdienās un svētku dienās.

Lielisks piedāvājums gaida arī jaunos klientus – pirmais kredīts bezmaksas. Tā ir lieliska iespēja saņemt sev nepieciešamo naudas summu un nepārmaksāt!

Tāpat VIA SMS piedāvājumā arī naudas kredīts, kas tiek izsniegts no 3 līdz 12 mēnešiem. Maksimālā kredīta summa ir EUR 1500. Šāda apjoma kredīts noteikti palīdzēs realizēt kādus lielākus plānus.

Ātrie kredīti internetā ir lielisks risinājums visdažādākajās situācijās, svarīgi tikai ņemt vērā, ka katrs aizdevums ir atbidība, tādēļ svarīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Ja esi izlēmis par labu kādam no VIA SMS piedāvātajiem aizdevumiem, sīkāku informāciju atradīsi viasms.lv. Turpat varēsi arī pieteikties savam aizdevumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *