VIETA, KUR ATGŪT FORMU – TRENAŽIERU ZĀLE

Sporta klubs Veselības Fabrika ir vieta, kur katrs var pilnveidot fizisko formu profesionālu treneru pavadībā. Sporta klubs Teikā ir piemērots ikvienam, jo Veselības Fabrika nodrošina gan atšķirīgu slodžu nodarbības, gan arī labi aprīkota trenažieru zāle.

Veselības Fabrika ir īpaši pieprasīts sporta klubs Teikā, kas izveidots bijušajā VEF ēkā plašās un mūsdienīgās zālēs. Sporta klubs ir nodrošināts ar mūsdienīgiem ternažieriem, tāpēc trenažieru zāle apmierinās pat prasīgākos klientus. Trenažieru zāle būs atbilstoša arī tiem, kas vēlēsies izpildīt individuālu programmu ar privāto treneri. Ņemot vērā, ka trenažieru zāle ir liela, ejot uz sporta klubu Veselības Fabrika, Tu vienmēr spēsi būt pārliecināts, ka tajā Tev būs vieta.

 

LABAS FORMAS IEGŪŠANAI NODERĒS SPORTA KLUBA ABONOMENTS UN KONSULTĀCIJAS, KURAS SNIEGS ZINOŠS  PERSONĪGAIS TRENERIS

 

Sporta kluba abonaments būs galvenā lieta, kura Tev vajadzīga, ja Tu vēlies regulāri iet uz spota klubu. Veselības Fabrika piedāvā izmēģināt sporta kluba piedāvājumu četreiz tiem cilvēkiem, kam ir iegādāts iepazīšanās sporta kluba abonaments. Tad, ja nolemsi sportot arī turpmāk, tad Tev noteikti vajadzīgs vai nu konkrēta skaita reižu sporta kluba abonaments, vai arī konkrēta laika perioda sporta kluba abonamentrs. Pirms to pirkšanas noteikti pārliecinies, vai Tu gadījumā nevēlēsies doties uz kādu speciālo treniņu, uz kuru vajadzīgs īpašs sporta kluba abonaments.

Vairāk lasi- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/personali/

 

LABI NOVIETOTS SPORTA KLUBS IKVIENA VAJDZĪBĀM

Sporta klubs Veselības Fabrika ir pa ceļam tiem, kuriem mājas ir Daugavas labajā krastā, tādēļ, ka sporta klubs Teikā atrodas vidū it visiem Daugavas labā krasta mikrorajoniem. Gluži tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika ir tuvu ikvienam, kurš dienu pavada Rīgā, taču dzīvo uz Vidzemes pusi. Ikvienam interesentam trenežieru zāle būs pieejama arī agri rīta pusē – lai iesildītos darba dienai.

 

SPORTA KLUBS, KAS PATIKS JEBKURAM

Veselības Fabrika būs pareizā vieta, uz kuru nākt gan nepieredzējušiem sportotājiem, gan tiem, kas vēlēsies turpināt uzturēt jau esošo fizisko formu. Pieredzējuši treneri garantēs, ka šis sporta klubs var piedāvāt īpaši plašu pakalpojumu sortimentu – Veselības Fabrika nodrošina visādas aktivitātes dāmām, kā arī aktīvus spēka treniņus kungiem. Gadījumā, ja esi ieintresēts plašāk uzzināt, kādus treniņus piedāvā sporta klubs – ielūkojies mājaslapā www.vfabrika.lv!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *