SADZĪVES TEHNIKA UN VISS BIROJA LABIEKĀRTOŠANAI INTERNETA VEIKALĀ 1a.lv

Interneta-veikals-i1a.lvSadzīves iekārtas virtuvei un vannasistabai

Tava mājokļa ērtībām mājas darbu veikšanai vajadzīga sadzīves tehnika. Online veikals spēj nodrošināt opciju apskatīt nepieciešamo sadzīves tehniku vienuviet.

 • virtuves mazās iekārtas – virtuves kombaini, dažādu ražotāju blenderi un mikseri, sulu spiedes u.tml.;
 • tāda lielā sadzīves tehnika kā trauku mašīnas, saldētavas un ledusskapji utt.;
 • kā arī iebūvējamie ledusskapji, cepeškrāsnis, trauku mašīnas u.c. iebūvējamās iekārtas virtuvei.

Plašs un daudzveidīgs biroja tehnikas klāsts

Plašs biroja tehnikas preču klāsts atrodams interneta veikalā: dažāda veida printeridaudzfunkciju, lāzerprinteri u.c.), skeneri, projektori u.c. nepieciešamās iekārtas biroja ērtībām.

 • printeri – lāzerprinteri, tintes, daudzfunkciju printeri u.c.;
 • papīra smalcinātāji un citas elektroniskas ierīces;
 • un vairākas ikdienā vajadzīgās kancelejas preces. Canon, HP u.c. printeru kārtridži, dažāda tipa CD un DVD matricas u.c. kancelejas preces.

Digitālo mediju aģentūrām diezgan bieži noder grafiskās planšetes – tajās samērā ērti zīmēt dizaina uzmetumus, klientu pasūtītos logo u.tml. grafiskās skices. Par draudzīgām cenām biroja tehnikas piedāvājumā arī biroja telpām nepieciešamie projektori no pasaulē atzītiem ražotājiem: Hitach, Epson, Dell u.c.

VEIKSMĪGI ELEKTRONISKO IEKĀRTU PIRKUMI INTERNETĀ

Uzticamu zīmolu telefoni

Ja nevari izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko mobilo telefonu, jāņem vērā mobilā telefona funkcijas un parametrus:

 • fotokameras kvalitāte un telefona atmiņas lielums;
 • operētājsistēma (populārā Android, iOS u.c.);
 • Wi-Fi, kā arī citu ierīču savienojumu opcijas un citi rādītāji.

Interneta veikalā ir iespējams izvēlēties tādu atzītu zīmolu kā LG, Samsung, HTC, Apple u.c. sabiedrībā populāru mobilo telefonu ražotāju preces.

Online veikals ir laba platforma, kurā var salīdzināt izvēlēto preci pēc to tehniskās specifikācijas un funkcijām.

Datortehnika par izdevīgiem nosacījumiem

Interneta veikalā vari atrast plašu un daudzveidīgu datortehnikas sortimentu gan personīgajām, gan arī biroja vajadzībām.. Gan datori (portatīvie, personālie datori), datoru aksesuāri (klaviatūras un peles komplektācija, ārējie cietie diski), kā arī vairākas elektroniskās ierīces – dažāda izmēra monitori no Benq, LG, Dell un citiem ražotājiem, austiņas un vebkameras, IP kameras u.c.

Televizori no Sony, Samsung, Toshiba u.c. ražotājiem

Ja vēlies iegādāties televizoru, bet staigāšana pa tirdzniecības vietu šķiet nogurdinoša, iepērcies interneta veikalā. Tajā vari samērā ērti salīdzināt izvēlētās preces un piemeklēt atbilstošāko variantu.

Pirms televizora pirkšanas, vērs vērību ekrāna izmēram, kas tiek noteikts pa diagonāli collās. Ne mazāk nozīmīga ir izšķirtspēja, kas jaunākajiem televizoriem nodrošina izdevību skatīties HD pārraides un video. Nosaki televizora pieslēguma vietas un savienojamību – Interneta kabeli RJ-45, USB, HDMI u.c. Inovatīvo ražotāju televizoru modeļos ir Smart TV, kas to pārvērš par izklaides kompleksu.

Interneta veikala preču klāstā gan LED, gan Plazmas televizori. Atkarībā no personiskajām vēlmēm un televizora skatīšanās paradumiem, pērc piemērotāko pēc to funkcijām, translētā attēla kvalitātes un enerģijas taupīšanas iespējām.

VISS SPORTAM UN AKTĪVAM DZĪVESVEIDAM

Ja gribi atsākt fitnesa nodarbības, aktuāls būs inventārs.

 • Dažādi sporta preču aksesuāri kā sporta somas, sportam paredzēti pulksteņi ar hronometru, ķermeņa masas indeksa noteikšanu, kaloriju patēriņa fiksēšana u.c. funkcijām;
 • Mājas un profesionālie trenažieri mājas sporta zālei no kvalitatīvajiem ražotājiem Christopeit un Kettler. Vingrinājumu soli, skrejceliņi, eliptiskie trenažieri u.c.;
 • Sporta inventārs aktīvai atpūtai un iecienītākajam sporta veidam. Bagātīgā sortimentā vari atrast volejbola, basketbola un futbola bumbas, badmintona komplekti, nūjas florbolam u.c. sporta veidiem nepieciešamais inventārs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *