Kasko apdrošināšana, ko piedāvā iizi.lv

apdrošināšana

Kas jāņem vērā, iegādājoties OCTA un KASKO online?

Esi nesen ticis pie transportlīdzekļa un vajadzīga automašīnas apdrošināšana? Bet varbūt līdzšinējai Octa polisei beidzies derīguma termiņš un nu vajadzīga jauna octa polise? Tādā gadījumā noteikti vispirms ielūkojies internetā , lai izvēlētos izdevīgāko un Tavām prasībām atbilstošāko octas polisi. Izvērtēt, kura octas polise būs īstais risinājums, noteikti palīdzēs arī kāds no octa kalkulatoriem.
Likums paredz, ka Octas polises atmaksā zaudējumus, kas radīti citas personas mantaiun veselībai. Piemēram, Octa sedz zaudējumus par transportlīdzekļa bojājumiem, pilnīgu bojāeju, kā arī par tā evakuāciju no notikuma vietas. Tāpat octa sedz videi radītos postījumus, kā arī izmaksā kompensāciju par ceļa, ēku un būvju bojājumiem, ja tāda ir to īpašnieka prasība. Octa atlīdzina arī cietušajai personai radītos zaudējumus, sedzot ārstēšanās izdevumus, tai skaitā arī tēriņus par cietušā kopšanu, ārstēšanos medicīnas iestādē un mājas apstākļos, tehnisko palīglīdzekļu iegādi u.c.
Kā redzams dažādos piedāvājumos – octas cenas var būt pat ļoti atšķirīgas. To ietekmē vairākas nianses, piemēram, katras apdrošināšanas kompānijas nosacījumi, transportlīdzekļa veids, mērķis, izlaiduma gads, arī ziņas par autovadītāju – viņa braukšanas vēsture, juridiskais statuss u.c. Tāpat nozīme ir arī tam, uz kādu termiņu octa polisi ir vēlme pirkt.

Pērc kasko online un nepārmaksā!

Tie, kuri grib kaut ko vairāk par octa polisi, iespējams noformēt arī kasko polisi. Piedāvājumā arī tāds pakalpojums kā kasko online, kas dod iespēju ietaupīt laiku, kas ierasti jāpatērē , uzkavējoties apdrošināšanas kompānijas ofisā. Pērkot kasko online, vajadzīgs aizpildīt pieteikuma formu, taču pirms tam, protams, jāizdara labākā izvēle. Te noderēt var kasko online kalkulators, kas ņekavējoties parādīs visus saistošos piedāvājumus. Atkarībā no tā veida, kasko online kalkulators var prasīt norādīt dažāda veida informāciju, piemēram, automašīnas izlaiduma gadu, izvēlēto teritoriju, plānoto polises darbības laiku u.c. Tas viss arī nosaka, kāda būs cena kasko polisei.
Kasko online kalkulators tiek izmantots galvenokārt 2 iemeslu dēļ – tā ir vienkāršāk orientēties sortimentā, kā arī noskaidrot, kāda ir cena kasko polisei. Jāpiemin, cena kasko polisei dažādos gadījumos var būt atšķirīga – to ietekmē tādas nianses kā pašriska segums, auto vērtība un citu faktoru kopums. Tāpat nozīme ir arī tam, vai tiek pirkta kasko online.

Kasko apdrošināšana, ko piedāvā iizi.lv

Reizēm, ielūkojoties daudzveidīgajā automašīnas apdrošināšanas piedāvājumā, var nākties apjukt. Te var noderēt pārbaudītas vērtības, piemēram, https://www.iizi.lv/kasko. Turklāt šis risinājums noder, ne vien, ja ir aktuāli nopirkt kasko polisi (https://www.iizi.lv/kasko), tas var noderēt arī, ja jāpagarina octa vai vajadzīgs kāds cits apdrošināšanas veids. Izvēloties https://www.iizi.lv/kasko un cita veida apdrošināšanu pie iizi.lv, saņemsi arī vairākas priekšrocības, piemēram, teicamu un ātru apkalpošanu un apdrošināšanas ekspertu konsultācijas. Ieskaties https://www.iizi.lv/kasko. lai uzzinātu vairāk!
Gādā par savu un sava transportlīdzekļa drošību – pērc Octas polisi, kā arī Kasko online (https://www.iizi.lv/kasko) un izbaudi visas priekšrocības, ko tās dod!